Productnummer:10043336EAN:4007698669591
Slinger van textiel pompons, kleurrijk (B/H/D) 4x4x175cm
| BK / BK: | 6 / 96 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kleurrijke textielslinger met pompons, afmetingen 4x4x175 cm, maakt indruk met zijn robuuste en duurzame materialen. Ideaal voor retailers en ontwerpers die een aantrekkelijk, gemakkelijk te presenteren ontwerp willen. Perfect voor commerciële decoratie en veelzijdig gebruik in verschillende omgevingen.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 175 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Gewicht BK: | 0.33 kg |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W094 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









