Productnummer:10045716EAN:4007698740863
Schaap van steengoed, 2-voudig, groen (B/H/D) 8x8x7cm
| BK / BK: | 8 / 96 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de duurzame steengoed schapenset in groen/bruin. Ideaal voor winkels en trekt klanten aan met zijn aantrekkelijke ontwerp. Perfect voor decoratie, biedt het interieurontwerpers een breed scala aan toepassingen. Investeer in kwaliteit en verhoog je marges met dit charmante accent.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Steingut |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Steingut |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 1.14 kg |
| Gewicht BK: | 13.73 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45716 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









