Productnummer:10045429EAN:4007698732493
Schaap van hout/textiel, 2-voudig, geel/roze (B/H/D) 15x15x8cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breng je winkelruimte tot leven: Deze 2-voudige houten/textiele schapen in geel en roze bieden duurzame, handgemaakte kwaliteit die ideaal is voor interieurontwerpers en winkeliers. Perfect als aantrekkelijke decoratieve elementen om de klanttevredenheid te verhogen en de presentatie te optimaliseren.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Kleur: | Geel |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 0.79 kg |
| Gewicht BK: | 3.17 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45429 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









