Productnummer:10021015EAN:4007698210151
Porseleinen theepot set met kop + bord (bloemen) H/W/D 15/16/15 cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je winkel een boost met onze duurzame theepotten van porselein. Ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers, met hoogwaardig vakmanschap en een aantrekkelijk ontwerp. Perfect voor stijlvolle decoratie of de horeca. Een commerciële aanwinst voor je assortiment.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 15 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 400 |
| Gewicht BK: | 0.8 kg |
| Gewicht BK: | 3.7 kg |
| Verzend pallet: | 192 |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H340 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









