Productnummer:10047777EAN:4007698283230
Porseleinen lantaarnhuisje groen (B/H/D) 7x10x6cm
| BK / BK: | 12 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek het lantaarnhuisje van groen porselein, perfect voor interieurontwerpers en winkeliers. De duurzame afwerking garandeert een aantrekkelijke presentatie in de detailhandel en decoratieve omgevingen. Maximaliseer de winstgevendheid met een stijlvol en functioneel ontwerp. Ideaal voor sfeervolle accenten in commerciële omgevingen.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.89 kg |
| Gewicht BK: | 10.69 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.














