Productnummer:10047776EAN:4007698283179
Porseleinen kerstboom groen (B/H/D) 7x12x7cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze groene porseleinen kerstboom (7x12x7cm) biedt winkelend publiek een duurzame, stijlvolle decoratieve oplossing. Hij is ideaal voor de detailhandel en het interieur en maakt indruk met zijn hoogwaardige afwerking en veelzijdige toepassingsmogelijkheden, die zorgen voor aantrekkelijke marges en aansprekende presentaties.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 0.48 kg |
| Gewicht BK: | 5.81 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









