Productnummer:10046397EAN:4007698239541
LED-licht paddenstoelhuisje van steengoed bruin 3 assorti (B/H/D) 6,9x8,3x6,9cm 2xLR44
| BK / BK: | 6 / 96 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 40/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor winkeliers en ontwerpers: onze duurzame LED-lichtpaddenstoelhuisjes van steengoed bieden veelzijdige decoratiemogelijkheden. De hoogwaardige afwerking en het aantrekkelijke ontwerp creëren een sfeervolle ambiance die gemakkelijk kan worden geïntegreerd in etalages en verkoopruimtes en zorgt voor een aantrekkelijke marge.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Herfst |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | 10010163 – LR44 1,55V Knopfzelle |
| Diepte: | 6.9 cm |
| Breedte: | 6.9 cm |
| Hoogte: | 8.3 cm |
| Gewicht BK: | 0.86 kg |
| Gewicht BK: | 13.73 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









