Productnummer:10036335EAN:4007698461782
Paddenstoel met 20 LED's, 6/18 timer, gemaakt van wit glas (B/H/D) 18x25x18cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De witte glazen LED paddenstoel met 20 sprookjeslampjes is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. De 6/18 timer bespaart energie, terwijl het elegante ontwerp veelzijdige decoratiemogelijkheden biedt. Het hoogwaardige glas garandeert duurzaamheid en een aantrekkelijke presentatie in een commerciële omgeving.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Herfst, Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | 10010952 – AA Mignon Stabbatterie |
| Diepte: | 18 cm |
| Breedte: | 18 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht BK: | 0.99 kg |
| Gewicht BK: | 7.92 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W298/H173 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










