Productnummer:10029461EAN:4007698297039
Ophangset paaseieren 4x6x4cm van kunststof, kleurrijk, effen 12-delige set, 3-voudig, (B/H/D) 14x20x7cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor winkeliers en ontwerpers: de paaseierhangerset van duurzaam plastic biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden en eenvoudige presentatie. Verkrijgbaar in een set van 12, ideaal voor etalagedecoraties en evenementenplanning. Aantrekkelijke marges dankzij hoogwaardige materialen zorgen voor commercieel succes.
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Plastic |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 0.73 kg |
| Gewicht BK: | 2.93 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O056 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










