Productnummer:10020452EAN:4007698204525
Olifant geurlampje van keramiek, 3 verschillende kleuren, B16 x D8 x H14 cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De Elephant geurlamp van duurzaam keramiek is ideaal voor retailers en ontwerpers. Met zijn stijlvolle veelzijdigheid verhoogt hij de verkoop door een aantrekkelijke presentatie. Perfect voor gebruik in winkels of voor interieurdecoratie.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.67 kg |
| Gewicht BK: | 16 kg |
| Verzend pallet: | 384 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W156, W554 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










