Productnummer:10040268EAN:4007698593070
Notenkraker van poly mint, roze (B/H/D) 12x50x12cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze mintroze notenkraker van poly combineert design met functionaliteit en is ideaal voor stijlvolle winkel- en decoratieconcepten. Met zijn hoogwaardige afwerking biedt hij duurzaamheid en extra aantrekkingskracht voor etalages of verkoopruimtes. Een must-have voor elke designbewuste shopper.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Gewicht BK: | 1.08 kg |
| Gewicht BK: | 6.47 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W309 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











