Productnummer:10040001EAN:4007698584771
Muzikale klok/sneeuwbol sneeuwpop van poly/glas kleurrijk (B/H/D) 10x14x11cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kleurrijke sneeuwbol van polyglas is een lust voor het oog met zijn charmante ontwerp en hoogwaardige afwerking. Een ideale decoratie voor winkels, die een langdurige visuele aantrekkingskracht heeft en de winstgevendheid verhoogt. Afmetingen: 10x14x11cm.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.91 kg |
| Gewicht BK: | 10.91 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W559 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









