Productnummer:10033266EAN:4007698391157
Muzikale klok, sneeuwbol kerstman en dieren gemaakt van poly, gekleurd glas (B/H/D) 15x20x15cm
| BK / BK: | 1 / 4 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De muziekdoos-sneeuwbol combineert duurzaam poly-ontwerp en kleurrijk glas, ideaal voor detailhandel en interieurontwerp. De aantrekkelijke esthetiek trekt winkelend publiek aan, terwijl de hoogwaardige afwerking een aantrekkelijke marge belooft. Perfect voor feestelijke displays en seizoensdecoraties.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 15 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 2.79 kg |
| Gewicht BK: | 11.18 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W128 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










