Productnummer:10044628EAN:4007698709426
Muziekklok/sneeuwbol Kerstscène trein gemaakt van poly, (B/H/D) 16x15x11cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je verkoopresultaten een boost met deze duurzame poly sneeuwbol die visuele indruk maakt en overal een feestelijke sfeer creëert. Deze sneeuwbol is ideaal voor retailers en interieurontwerpers en combineert een kleurrijk ontwerp met muzikale charme, waardoor decoraties worden verbeterd en uw product in de winkel aantrekkelijker wordt.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 1.1 kg |
| Gewicht BK: | 8.8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W128, W343 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









