Productnummer:10040877EAN:4007698053888
Mok roosjesdecor met deksel en metalen zeefje gemaakt van porselein roze/roze (B/H/D) 12x12x9cm 300ml
| BK / BK: | 4 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De porseleinen beker met rozendessin combineert elegantie en functionaliteit voor de detailhandel. Het duurzame materiaal en de metalen zeef bieden een breed scala aan gebruiksmogelijkheden. Ideaal voor interieurontwerpers om stijlvolle accenten te zetten en commerciële shoppers die ontwerpen van hoge kwaliteit belangrijk vinden. Perfect voor moderne displayruimtes.
| Akzentmaterial: | Porzellan |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 300 |
| Gewicht BK: | 5.18 kg |
| Gewicht BK: | 15.55 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H341 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









