Productnummer:10044685EAN:4007698711054
Mok kerstdecoratie van porselein, 2-voudig, rood, groen (B/H/D) 12x9x9cm 380ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante porseleinen kopjes met feestelijke details in reliëf in rijk rood en groen. Ideaal voor feestelijke displays die in de smaak vallen bij verkopers van cadeaus en woondecoratie. Het robuuste ontwerp garandeert een lange levensduur en winstgevendheid en versterkt seizoenscollecties met veelzijdige verkooppotentie. Perfect voor klanten die op zoek zijn naar stijlvol keukengerei met kerstthema.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 380 |
| Gewicht BK: | 4.09 kg |
| Gewicht BK: | 12.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W242, W418, W464 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










