Productnummer:10032165EAN:4007698366230
Metalen lantaarn wit 2-voudig, (B/H/D) 12x17x12cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Veelzijdig en stijlvol: deze witte metalen lantaarn staat garant voor duurzame kwaliteit en hoge designstandaarden. Deze lantaarn is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, biedt een aantrekkelijke marge en past perfect in moderne decoratieconcepten. Zet de toon in je winkel of professionele omgeving.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 1.06 kg |
| Gewicht BK: | 6.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H129 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









