Productnummer:10041769EAN:4007698629571
Metalen lantaarn kerstboom beige, bruin, groen 3-voudig, (B/H/D) 10x19x10cm
| BK / BK: | 3 / 18 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De driedelige lantaarnset van robuust metaal (beige/bruin/groen) biedt commerciële kopers duurzame kwaliteit en een veelzijdig ontwerp. Ideaal voor de detailhandel en stijlvolle decoraties, het verhoogt de visuele aantrekkingskracht van uw displays en brengt een aantrekkelijke marge door een aantrekkelijke presentatie. (B/H/D 10x19x10cm).
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10.5 cm |
| Breedte: | 10.5 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 0.6 kg |
| Gewicht BK: | 3.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W185 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











