Productnummer:10056347EAN:4007698563479
Metalen kerstornament op boomstandaard, rood/wit (B/H/D) 6x7x0,3cm
| BK / BK: | 108 / 648 |
|---|---|
| VE: | 108 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je kerstversiering een boost met duurzame, metallic kersthangers in rood/wit. Ideaal voor winkeleigenaars en interieurontwerpers voor veelzijdig gebruik en om de commerciële aantrekkingskracht en winstgevendheid te maximaliseren. Perfect voor aantrekkelijke etalages op decoratieve boomstandaards.
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 108 |
| BK hoeveelheid: | 648 |
| Verpakkingseenheden: | 108 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.3 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 1.75 kg |
| Gewicht BK: | 10.5 kg |
| Verzend pallet: | 15552 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W114 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











