Productnummer:10046171EAN:4007698232719
Metalen kersthanger hond, 4 geassorteerde kleuren, kleurrijk (B/H/D) 6x11x1cm
| BK / BK: | 12 / 240 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg seizoensgebonden charme toe aan je assortiment met onze kleurrijke kersthangers van duurzaam metaal. Ideaal voor detailhandel en winkeldecoratie. Deze robuuste, handgemaakte accessoires staan garant voor aantrekkelijke presentaties en aantrekkelijke margeverhogingen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Kollektion: | Christmas Classics |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 240 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 5.94 kg |
| Gewicht BK: | 118.8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











