Productnummer:10046096EAN:4007698230425
Hanger Ster Vrolijk Kerstfeest 30st. In een glas van rood textiel (B/H/D) 8x9x3cm
| BK / BK: | 30 / 90 |
|---|---|
| VE: | 30 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg feestelijke charme toe aan je projecten met "Merry Christmas" textielsterren die lang meegaan. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die op zoek zijn naar veelzijdige decoraties van hoge kwaliteit. Gepresenteerd in glas, gemakkelijk te integreren in etalages of interieurs, biedt het aantrekkelijke marges in seizoensgebonden zaken.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Kollektion: | Christmas Classics |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 30 |
| BK hoeveelheid: | 90 |
| Verpakkingseenheden: | 30 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.33 kg |
| Gewicht BK: | 0.99 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











