Productnummer:10025293EAN:4007698472320
Metalen kerstbalhanger, set van 150, goud (B/H/D) 5x10x1cm
| BK / BK: | 24 / 48 |
|---|---|
| VE: | 48 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Maximaliseer de winst van uw bedrijf met onze duurzame kerstbalhangers van hoogwaardig metaal. De set van 150 in elegant goud is ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers en zorgt voor eenvoudige presentaties en aantrekkelijke decoraties die duurzaamheid en stijl perfect combineren.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 48 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 1.05 kg |
| Gewicht BK: | 2.1 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W160, W212, W285, W377, W522 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









