Productnummer:10026166EAN:4007698050139
Metalen kandelaar ster op mangohouten voet zilver (B/H/D) 42x43x8cm
| BK / BK: | 1 / 4 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De sterkaarsenhouder op mangohout is een stijlvol hoogtepunt voor winkeliers en interieurontwerpers. Hij is gemaakt van duurzaam metaal en hoogwaardig hout en maakt indruk met zijn tijdloze ontwerp en eenvoudige presentatie, ideaal voor aantrekkelijke etalages of elegante interieurs.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 42 cm |
| Hoogte: | 43 cm |
| Gewicht BK: | 2.2 kg |
| Gewicht BK: | 10.1 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W436 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









