Productnummer:10045550EAN:4007698736101
Metalen bloemen, 2-voudig, geel (B/H/D) 12x26x4cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Veelzijdige metalen sokkelbloemen: perfect voor retailers en ontwerpers die kwaliteit hoog in het vaandel hebben staan. Met duurzaam metalen vakmanschap biedt dit kleurrijke decor commerciële kopers een uitstekende margebasis en eenvoudige presentatie. Ideaal voor winkelruimtes, kantoren of seizoensdecoratie in een winkelomgeving. Afmetingen: 12x26x4cm.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 26 cm |
| Gewicht BK: | 0.33 kg |
| Gewicht BK: | 1.98 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45550 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









