Productnummer:10045316EAN:4007698728472
Meisjesvaas van steengoed, beige/paars (B/H/D) 20x19x12cm
| BK / BK: | 2 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De vaas "Meisje met vleugels" van duurzaam steengoed (B/H/D 20x19x12cm) combineert een charmant ontwerp met prachtig vakmanschap. Ideaal voor winkeliers voor een aantrekkelijke presentatie of interieurontwerpers om projecten in commerciële en privéomgevingen te verfraaien. Een echte blikvanger.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Steingut |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Steingut |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 2.49 kg |
| Gewicht BK: | 7.46 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45316 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











