Productnummer:10030009EAN:4007698308421
Lotus lantaarn gemaakt van metaal, goud glas (B/H/D) 20x12x20cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De Lotus lantaarn, gemaakt van fijn metaal en glas in goud, biedt langdurige glamour en veelzijdigheid in de detailhandel of professionele decoratieve omgevingen. Het aantrekkelijke uiterlijk verfraait de verkoopruimte en spreekt designgerichte klanten aan, terwijl de hoogwaardige afwerking een positief effect heeft op de investeringen.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 20 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 1.67 kg |
| Gewicht BK: | 10.03 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W381 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













