Productnummer:10041942EAN:4007698633745
LED-stokkaarsen set van 2, gemaakt van was salie (B/H/D) 2x24x2cm batterijvoeding 2xAA niet inbegrepen
| BK / BK: | 1 / 48 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog de esthetische waarde van je kamers met onze LED-stokkaarsenset in elegant saliegroen. Hij is gemaakt van hoogwaardige was en biedt langdurige verlichting voor winkeliers en ontwerpers. Ideaal voor aantrekkelijke etalages en veelzijdige commerciële toepassingen. Optionele timer op batterijen voor een zorgeloze werking.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Wachs |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Wachs |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Was |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 2 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht BK: | 0.03 kg |
| Gewicht BK: | 1.58 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W278, W367, W490 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










