Productnummer:10029121EAN:4032037717183
LED ster, SMD, opvouwbaar, buiten, warm witte SMD LED, met timer, IP44 gemaakt van wit kunststof Ø60cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze opvouwbare LED-ster met SMD-technologie biedt retailers veelzijdige decoratieoplossingen. Het weerbestendige, duurzame plastic en de praktische timer zorgen voor efficiënt gebruik buitenshuis. Ideaal voor het creëren van sfeervolle accenten in etalages of op evenementen.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Plastic |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 60 cm |
| Breedte: | 60 cm |
| Hoogte: | 60 cm |
| Diameter: | 60 cm |
| Gewicht BK: | 0.39 kg |
| Gewicht BK: | 2.31 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W375 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.














