Productnummer:10046401EAN:4007698239671
LED huisje van steengoed bruin 3 assorti (B/H/D) 5,2x8,6x7cm 2xLR44
| BK / BK: | 6 / 96 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 40/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog je verkoopopbrengst met deze drie charmante, energiezuinige LED-huisjes van duurzaam steengoed. Ideale decoratie voor winkelruimtes en evenementen. Hoogwaardige afwerking zorgt voor een aantrekkelijke presentatie en eenvoudige integratie in elk designconcept. Werkt op batterijen voor flexibele plaatsing.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Herfst |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | 10010163 – LR44 1,55V Knopfzelle |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 5.2 cm |
| Hoogte: | 8.6 cm |
| Gewicht BK: | 0.92 kg |
| Gewicht BK: | 14.78 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










