Productnummer:10042718EAN:4007698654757
LED buitenkaars van kunststof met timer, roze (B/H/D) 8x6x8cm, 2xAA inbegrepen
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai winkel- en designruimtes met onze duurzame LED-buitenkaars in chic roze. Hij is gemaakt van robuust kunststof en biedt een tijdloze aantrekkingskracht en moeiteloze integratie. Ideaal voor decorateurs en detailhandelaren die op zoek zijn naar esthetische veelzijdigheid en kosteneffectieve duurzaamheid, zodat ze verzekerd zijn van stabiele marges en herhaalde verkoop. Batterijen niet meegeleverd.
| Kleur: | Roze/Roze |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 0.1 kg |
| Gewicht BK: | 2.38 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N051 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










