Productnummer:10042721EAN:4007698654818
LED-buitenkaars van kunststof met timer, roze (B/H/D) 8x12x8cm, exclusief 2xAA
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze elegante, roze LED-buitenkaars van duurzaam kunststof met timerfunctie creëert sfeervolle scenario's voor winkels en designprojecten. Het combineert een esthetisch ontwerp met gebruiksgemak, waardoor het de ideale keuze is voor commerciële kopers die op zoek zijn naar veelzijdigheid en winstgevendheid.
| Kleur: | Roze/Roze |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 0.14 kg |
| Gewicht BK: | 3.43 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N051 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










