Productnummer:10043541EAN:4007698675646
Lantaarn dennentak decor van glas, groen (B/H/D) 9x10x9cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je assortiment een stijlvol tintje met de lantaarndecoratie met sparrentakken, gemaakt van duurzaam glas. Dit groene ontwerp is ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers die waarde hechten aan kwaliteit en winst en biedt tijdloze elegantie voor een verscheidenheid aan decoratieve concepten. Perfect voor een uitnodigende sfeer.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 1.88 kg |
| Gewicht BK: | 11.3 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W076, W186 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










