Productnummer:10029159EAN:4007698288358
Konijntje van poly blauw 2-voudig, (B/H/D) 15x40x13cm 16x33x13cm
| BK / BK: | 2 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze schattige blauwe en bruine konijntjes van polyresin zijn elegant aangekleed met gouden accenten en zijn perfect voor grillige decoraties. Ideaal voor thuisdecorateurs en cadeauwinkels die op zoek zijn naar duurzame, opvallende stukken. Ze zijn geschikt voor de detailhandel en voegen tijdloze charme toe aan elke seizoens- of themacollectie.
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 32.5 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 13.5 cm |
| Gewicht BK: | 2.033333333 kg |
| Gewicht BK: | 6.1 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O080 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










