Productnummer:10043354EAN:4007698670078
Konijnenbont Imitatiebont van polyester, bruin (B/H/D) 80x50x2cm
| BK / BK: | 5 / 10 |
|---|---|
| VE: | 5 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verrijk je assortiment met ons duurzame imitatiekonijnenbont van polyester. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers, makkelijk te onderhouden en ziet er elegant uit. Perfect voor decoratieve accenten in winkels of voor het creëren van stijlvolle interieurs.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Polyester |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Polyester |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Polyester |
| BK hoeveelheid: | 5 |
| BK hoeveelheid: | 10 |
| Verpakkingseenheden: | 5 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Gewicht BK: | 1.21 kg |
| Gewicht BK: | 2.42 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W190 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










