Productnummer:10047511EAN:4007698275440
Vilten mand pompoen oranje (B/H/D) 16x14x8cm
| BK / BK: | 12 / 72 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De vilten mand "Pumpkin Orange" maakt indruk met zijn hoogwaardige, duurzame materiaal en veelzijdige toepassingsmogelijkheden in de decoratiesector. Ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers, biedt het een aantrekkelijke presentatie die de seizoensgebonden klantenbinding en winstgevend verkooppotentieel stimuleert.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Oranje |
| Materiaal: | Vilt |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.04 kg |
| Gewicht BK: | 1.74 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











