Productnummer:10045950EAN:4007698225896
Kind van textiel groen 2-voudig (B/H/D) 16x40x10cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardig "Kind Green" textiel voor de detailhandel, ideaal voor decoratie. Maximaliseer je marge met duurzaam materiaal en een aantrekkelijk ontwerp. Perfect voor seizoensgebonden etalages en stijlvolle omgevingen. Maak gebruik van de veelzijdigheid in uw commerciële omgeving.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Kollektion: | Nordic Lodge |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Gewicht BK: | 0.44 kg |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











