Productnummer:10044582EAN:4007698708061
Kerstboom van mangohout/textiel, 2-voudig, groen (B/H/D) 11x40x11cm
| BK / BK: | 2 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg het hele jaar door seizoensgebonden elegantie toe aan je winkelruimte met onze tweekleurige dennenbomen van duurzaam mangohout en textiel van hoge kwaliteit. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die duurzaam design hoog in het vaandel hebben staan. Perfect voor veelzijdige decoratie en eenvoudig uitstallen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Kollektion: | Nordic Lodge |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Gewicht BK: | 0.92 kg |
| Gewicht BK: | 2.77 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W186 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










