Productnummer:10037048EAN:4007698481797
Kerstman op houten basis van rood vilt (B/H/D) 25x50x6cm
| BK / BK: | 4 / 36 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg kerstcharme toe aan je productassortiment of projecten met de "Kerstman op houten voet". Hij is gemaakt van slijtvast vilt en staat garant voor duurzaamheid en een eenvoudige presentatie. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers om seizoensaccenten te zetten en de klanttevredenheid te verhogen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Gewicht BK: | 1.17 kg |
| Gewicht BK: | 10.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W919 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









