Productnummer:10040135EAN:4007698588656
Kerstman met polyzak rood (B/H/D) 7x29x7cm
| BK / BK: | 2 / 24 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verrijk je seizoenspresentatie met de robuuste kerstman van duurzaam poly. Perfect voor winkels of als decoratieve blikvanger, trekt hij klanten aan en stimuleert hij je verkoop. De hoogwaardige afwerking garandeert commerciële duurzaamheid en esthetische waarde.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6.8 cm |
| Breedte: | 6.8 cm |
| Hoogte: | 29 cm |
| Gewicht BK: | 0.45 kg |
| Gewicht BK: | 5.45 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W441 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










