Productnummer:10046051EAN:4007698229047
Kerstman met hert van poly, rood/bruin (B/H/D) 15x30x11cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kerstman met hert van duurzaam poly is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Met zijn afmetingen (B/H/D) 15x30x11cm biedt hij veelzijdige decoratiemogelijkheden in elke winkeldisplay. Profiteer van een aantrekkelijke marge en een aantrekkelijk ontwerp voor uw commerciële omgeving.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Kollektion: | Christmas Classics |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 1.54 kg |
| Gewicht BK: | 4.62 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













