Productnummer:10046218EAN:4007698233983
Kerstman met geschenk van poly roze/roze 2 assorti (B/H/D) 6x7x5cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kerstman van hoogwaardig poly is de ideale keuze voor winkeliers en interieurontwerpers. De duurzame afwerking en het aantrekkelijke ontwerp verhogen de herkenningswaarde en zorgen ervoor dat de kerstman gemakkelijk kan worden tentoongesteld in decoraties en etalages. Ideaal voor het seizoensassortiment.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 9.24 kg |
| Gewicht BK: | 11.09 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











