Productnummer:10046182EAN:4007698233082
Kersthanger kerstman met kind van metaal, 2 geassorteerde kleuren, kleurrijk (B/H/D) 9x13x1cm
| BK / BK: | 12 / 192 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je verkoop een boost met onze duurzame metalen kersthangerset. Ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers, biedt het display veelzijdigheid en decoratieve verfijning die klanten aantrekt. Perfect voor een elegante, commerciële omgeving.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Kollektion: | Christmas Classics |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 192 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 6.6 kg |
| Gewicht BK: | 105.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











