Productnummer:10046173EAN:4007698232771
Kersthanger hert met geschenk van metaal, 3 geassorteerde kleuren, bruin (B/H/D) 8x9x1cm
| BK / BK: | 12 / 240 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg seizoensgebonden elegantie toe aan retail- en decoratieprojecten met onze duurzame kerstherten van hoogwaardig metaal. De kleurrijke ontwerpen, assorti in drie kleuren, combineren een aantrekkelijk uiterlijk met een gemakkelijke presentatie, wat de aantrekkingskracht vergroot en impulsaankopen stimuleert. Ideaal voor interieurontwerpers en commerciële inkopers.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Kollektion: | Christmas Classics |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 240 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 5.94 kg |
| Gewicht BK: | 118.8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











