Productnummer:10043916EAN:4007698685683
Kerstdecoratie hert van hout/metaal, 2-voudig, rood/natuur (B/H/D) 18x32x5cm
| BK / BK: | 2 / 36 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Accentueer je winkel met onze duurzame hertendecoratie van hout en metaal. Ideaal voor seizoensdecoraties, het trekt klanten aan en verhoogt impulsief koopgedrag. Perfect voor winkels en showrooms, het combineert rustiek design met hoogwaardig vakmanschap.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 18 cm |
| Hoogte: | 32 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 11.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W075, W473 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










