Productnummer:10040547EAN:4007698608422
Kerstboomstandaard Kunstbont op houten stam van polyester beige (B/H/D) 9x36x9cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 15/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ideaal voor retailers en ontwerpers: de kerstboomdisplay van duurzaam polyester en een stevige houten stam biedt veelzijdigheid in decoratieprojecten. De stijlvolle eenvoud zorgt voor aantrekkelijke presentaties en een hoge klantenbinding, ondersteund door hoogwaardige materialen die voldoen aan commerciële eisen.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Polyester |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Polyester |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Polyester |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 36 cm |
| Gewicht BK: | 0.61 kg |
| Gewicht BK: | 3.65 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W023, W229, W391 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










