Productnummer:10046324EAN:4007698237219
LED winterdorp in een huis van kleurrijk plastic (B/H/D) 33x15x33cm
| BK / BK: | 1 / 3 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breng je etalages tot leven met ons gedetailleerde LED-winterlandschap van robuust kunststof in een aantrekkelijk design. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers: duurzaam, gemakkelijk weer te geven en perfect voor seizoensdecoraties. Profiteer van hoge kwaliteit en een indrukwekkende uitstraling.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Kollektion: | Nordic Lodge |
| Materiaal: | Plastic |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | 10010952 – AA Mignon Stabbatterie |
| Diepte: | 33 cm |
| Breedte: | 33 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 1.97 kg |
| Gewicht BK: | 5.91 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










