Productnummer:10025831EAN:4007698046989
Kerstboom op boomstam met glitter van goudkleurig plastic (B/H/D) 10x34x10cm
| BK / BK: | 2 / 12 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg elegantie toe aan je winkelruimte of ontwerpproject met deze duurzame, glitterende gouden plastic kerstboom op een natuurlijke stam. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, verhoogt de winstgevendheid en trekt moeiteloos klanten aan met zijn eenvoudige presentatie en aantrekkelijke ontwerp.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Plastic |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 34 cm |
| Gewicht BK: | 0.4 kg |
| Gewicht BK: | 3.2 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W311, W509 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.














