Productnummer:10038565EAN:4007698527457
Keramische snackschaaltjes met bamboe bovenkant (draaibaar), set van 7, wit/natuur (B/H/D) 9x3x9cm/29x2x29cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 14/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De roterende snackbakset van robuust keramiek en elegant bamboe biedt retailers en ontwerpers veelzijdige presentatiemogelijkheden. Duurzaam en esthetisch, ideaal voor stijlvolle evenementdecoraties en cateringomgevingen. Profiteer van hoge kwaliteit en aantrekkelijk design op de verkoopvloer.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Materiaal: | Natuurlijk materiaal |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 29 cm |
| Breedte: | 29 cm |
| Hoogte: | 3 cm |
| Gewicht BK: | 2.04 kg |
| Gewicht BK: | 16.28 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N017 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









