Productnummer:10010794EAN:4007698107949
Keramische mok, roze/geel/blauw, gesorteerd 3 kleuren, 9 cm, 350 ml
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kleurrijke keramische mokken in roze, geel en blauw zijn ideaal voor stijlvolle retailers en interieurontwerpers. Hun hoogwaardige afwerking garandeert duurzaamheid, terwijl het aantrekkelijke ontwerp veelzijdigheid biedt bij commercieel gebruik. Perfect om je marges te vergroten en indrukwekkende presentaties te maken.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7.6 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 9.3 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 350 |
| Gewicht BK: | 2.4 kg |
| Gewicht BK: | 14.6 kg |
| Verzend pallet: | 1152 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H353 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









