Productnummer:10013118EAN:4007698131180
Keramische geurlamp, kookpot met kan in grijs/blauw, B12 x D12 x H17 cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 19/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De geurlamp is gemaakt van hoogwaardig keramiek en combineert stijlvol design met functionaliteit, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. De robuuste constructie zorgt voor duurzaamheid, terwijl het aantrekkelijke grijs/blauwe ontwerp veelzijdig is voor gebruik in professionele omgevingen. Geef je winkel een boost met een tijdloos stuk.
| Akzentfarbe: | Blau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Blau |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Blauw |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 1.17 kg |
| Gewicht BK: | 14 kg |
| Verzend pallet: | 2 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W154, W553 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











